Par mums

SVEIKS, DĀRGAIS VIESI!
Pirmais jautājums Tev – vai esi nokļuvis šeit ar nepieciešamību pēc viena jautra, neaizmirstama pasākuma? Vai tās būtu kāzas, dzimšanas diena, uzņēmuma ballīte, vecmeitu baļļuks, omes apaļā jubileja, uzņēmuma dibināšanas gadadiena – jautrība ir tas, ko Tu vēlētos tik nozīmīgā dienā izbaudīt un nodrošināt saviem viesiem?

Jautrie Pasākumi piedāvā tādu vakara vadīšanas pakalpojumu, kas sniedz oriģinālu, dzīvespriecīgu, laba un gaumīga humora un jautru izdarību piepildītu vakaru Jums un visiem Jūsu viesiem!

PASĀKUMU VADĪŠANA

Mani sauc Zigmunds Freibergs, esmu pasākumu vadītājs nu jau vairāk nekā 13 gadus, kuram šī nodarbošanās ir kas vairāk par vienkāršu hobiju! Galvenās sajūtas, ko cenšos savos pasākumos radīt un nodrošināt, ir – jautra laika pavadīšana, dzīvespriecīgums, enerģiskums, smiekli, mundrums, atraktivitāte, dzīvīgums, pozitīvisms, laba izklaide, gaumīgi joki, neredzētas, oriģinālas, interesantas izdarības un priecīgs ikkatrs viesis!
Mans moto – vadīt pasākumus tā, lai to sagādātā jautrība nodrošinātu pozitīva lādiņa devu ikvienam pietiekoši ilgā laika posmā, dodot stimulu uz vieglāku soli ikdienas gaitās!

Tai skaitā – vadu un jautrību nodrošinu LV, RU un ENG valodās!

IESPĒJAMS – VISJAUTRĀKO PASĀKUMU VADĪTĀJI LATVIJĀ!

jautri pavadīt laiku, ņiprs, rosīgs, smiekli, dzīvespriecīgs, jautrs, mundrs, dinamisks, laimīgs, līksms, radošs, foršs, patīkams, saulains, bezrūpīgs, omulīgs, starojošs, žirgts, enerģisks, priecīgs, atraktīvs, aktīvs, kustīgs, optimistisks, kreatīvs, dzīvīgs, pozitīvs – tās ir tikai dažas sajūtas, ko radam gan pasākuma laikā, gan kas paliek Jums ilgi pēc tā!