Piedāvājam

KĀZAS

Kāzu vadīšana tā, lai gan Jaunais Pāris, gan viņu viesi visu mūžu tās atcerētos kā jautrākās, jaukākās, un vienreizīgākās kāzas, no kurām pat atmiņas raisa smaidu un patīkamu noskaņojumu, tās atceroties! P.S. un viesi jau no nākošās dienas rīta jūtas tā, it kā viens otru pazītu un būtu saradojušies jau ļo-o-o-oti sen!

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Uzņēmumu, organizāciju un iestāžu svinību, tematisku ballīšu, jubileju, gadskārtu svētku u.c. veida pasākumu vadīšana tā, lai to rezultātā kolektīvs kļūtu tik saliedēts, atpūties, omulīgs un dzīvespriecīgs, ka nevienam negribētos vairs no uzņēmuma iet prom pie cita darba devēja vai pie cita preču/pakalpojumu piegādātāja! P.S. kā obligātas vakara vadīšanā no mūsu puses noteikti tiek izmantotas arī humora pilnas izdarības, lai uzņēmumu vadība to neizmantotu, attiecīgi samazinot atalgojumu vai ražojot preces bez kādām to būtiskām kvalitātes iezīmēm vai sastāvdaļām!

JUBILEJAS, SVINĪBAS

Pēc pirmās dzimšanas dienas vai citu jubileju ballītes, ko būsiet piedzīvojuši ar mums kopā, pieļaujam, ka paši sāksiet izdomāt pamatotus un biežus iemeslus tam, kāpēc vai – kādam notikumam par godu atkal un atkal sarīkot nākošās svinības :)! Jautras izdarības, omulīga un dzīvespreicīga sajūta gan svinību laikā, gan ilgi pēc tām! Un izdarībās uz visneiedomājamākajām lietām pieteiksies ne tikai jaunie, bet arī vecmammas un vectētiņi leks un dies neraksturīgi tam, kāds vecums tiem pasē ierakstīts!

ZIEMASSVĒTKI, JAUNGADS

Vai Jums liekas, ka īstais Ziemassvētku vecītis ierodas ar skaļu Ho–ho–ho, noklausās dzejolīšus un pasniedz dāvaniņas, un tad steidzas ātri, ātri pie Sniegbaltītes vai citiem bērniem? Nē, īstais Ziemassvētku vecītis vienmēr uzaicina ikvienu jautrā rotaļā, izdarībā, izstāsta anekdoti mammām, tētiem, opīšiem un omītēm, uzdejo, pajautrojas ar visiem Ziemassvētku svinētājiem!

Ziemassvētku svinēšana ietver ne tikai Ziemassvētku vecīša pakalpojumus (P.S. īstā Ziemassvētku vecīša!), bet arī vakara vadīšanas pakalpojumu, kura ietvaros, vai tās būtu privātas, korporatīvas vai plašāka mēroga svinības, Ziemassvētkus, sagaidīsiet/pavadīsiet ar jautrām izdarībām, gaumīgu humoru, skaļiem smiekliem, no smiešanās varbūt nedaudz jūtīgu vēdera muskulatūru!

SPORTA SPĒLES

Vai sporta spēlēs vienīgie uzjautrinošie brīži ir dīvainie bļāvieni, kādā bedrē uz sporta laukuma līdz viduklim iekritis futbola tiesnesis vai ar svaru bumbu ielocīts mākslīgā uzbēruma skrejceliņš? Nē, sporta spēles ir iespējamas arī kā Jautrie Pasākumi – vadam un rīkojam oriģinālas, uz humoru, jautrām izdarībām, smiekliem un vienlaikus – uz fiziskām aktivitātēm, kas ir ne mazāk sportiskas kā tradicionālās spēles, orientētus sporta pasākumus!

PLAŠA MĒROGA PASĀKUMI

Tematiski sarīkojumi, koncerti, pašdarbnieku balles, festivāli – viss, kur cilvēku skaits ir lielāks par – daudz! Šādos pasākumos, atkarībā no to rīkotāju vēlmēm, humoru dozējam atbilstoši situācijai, pielāgojamies apstākļiem un dažādiem nosacījumiem; tajā pat laikā – vadam pasākumu tā, lai visi viesi, neatkarīgi no tā, ka viņu ir „vairāk par daudz”, būtu iesaistīti izdarībās, kas ļaus tiem sirsnīgi izsmieties, sajusties dzīvespriecīgi, atraisīti un patīkami izklaidēti un atpūtušies!

LIETIŠĶIE PASĀKUMI

Jautrie Pasākumi nozīmē arī profesionālu lietišķo pasākumu vadīt-spēju – dažādas prezentācijas, konferences, mārketinga pasākumus, tikšanās, seminārus u.c. Šādos gadījumos humors tiek izmantots atslodzei, atbilstoši pielāgots katra pasākuma specifiskajām iezīmēm.